During our practice we have served versatile consulting to foundations, public funds, corporations and individual investors.

Zalety korzystania z usług wirtualnego biura

 Jeśli chcesz rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce i nie posiadasz własnego lokalu, warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług wirtualnego biura. W niniejszym artykule przedstawiamy zasady współpracy z wirtualnym biurem oraz zalety tego rozwiązania.

 Wirtualne biuro to usługa wynajęcia adresu na potrzeby rejestracji działalności gospodarczej. Posiadanie adresu spółki jest obowiązkowe, ponieważ bez tego spółka nie może funkcjonować i nie zostanie zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym. W dzisiejszych czasach wynajem tradycyjnego biura jest często nieopłacalny, jeśli na przykład pracownicy wykonują pracę zdalnie lub po prostu posiadanie lokalu na własność nie jest niezbędne w niektórych branżach. W takiej sytuacji najem powierzchni biurowej, opłacanie wysokiego czynszu oraz zakup wyposażenia generuje jedynie niepotrzebne koszty. Na usługi wirtualnego biura często decydują się również zagraniczni przedsiębiorcy, którzy chcą prowadzić biznes w Polsce, jednak nie mieszkają tu na stałe.

Wirtualny adres spółki to legalny sposób, który pozwala na zredukowanie wydatków i delegowanie zadań takich jak obsługa korespondencji przychodzącej. To świetna alternatywa dla przedsiębiorców, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie chcieliby posiadać adres w dobrej lokalizacji wraz z profesjonalną obsługą sekretarską. Pracownicy wirtualnego biura codziennie są na miejscu i będą odbierać korespondencję pocztową przychodzącą na ten adres. Oprócz informacji o wpłynięciu korespondencji możesz otrzymać również skan listu na swoją skrzynkę e-mail, aby od razu poznać jego treść, co jest szybkim i wygodnym rozwiązaniem. W ten sposób możesz zminimalizować ilość swojego czasu poświęcanego na zadania biurowe i skoncentrować się tylko i wyłącznie na rozwoju biznesu. Możesz także podróżować po całym świecie bez obaw o to, że z powodu długiej nieobecności korespondencja nie zostanie odebrana w terminie.

Podsumowując, wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla osób pragnących rozpocząć działalność przy minimalnych kosztach lub zredukować koszty istniejącej działalności, a także tych, którzy cenią wygodę. Wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom oferujemy skorzystanie z usług naszego wirtualnego biura. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, napisz do nas na adres: info@consultinvest.pl